Property Sale
Sale
$510,000
From:
To:
Sq Ft1,296DeedBook 9539, Page 232Recorded2/26/2021
From:
To:
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,981 | +3.1% |
| 2024 | $6,771 | +9.5% |
| 2023 | $6,182 | +0.9% |
| 2022 | $6,124 | +0.7% |
From:
To:
Year Built: 1955
238 Pandolfi Ave
Residential
730 Fourth Street
Residential
782 Fifth Street
Residential
27 Radio Avenue
Residential
222 Pandolfi Ave
Residential