Property Sale
Sale
$95,000
DeedBook 4568, Page 243
Year Built: 1898
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,879 | +4.7% |
| 2024 | $12,301 | +4.1% |
| 2023 | $11,816 | +1.2% |
| 2022 | $11,682 | +2.8% |
Year Built: 1898
205 20th St
Residential
519 22nd St
Residential
621 13th St
Residential
1903 Palisade Ave
Residential
1404 West St
Residential