Property Sale
Sale
$0
DeedBook 7504, Page 187
From:
To:
Year Built: 1883
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2006 | $12,529 | +2.7% |
| 2005 | $12,202 | +0.0% |
| 2004 | $12,202 | -4.2% |
| 2003 | $12,733 | -1.7% |
From:
To:
Year Built: 1883
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.