Property Built
Built
Year Built: 1965
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,080 | +60.0% |
| 2024 | $3,175 | +4.1% |
| 2023 | $3,050 | +0.0% |
| 2022 | $3,050 | — |
Year Built: 1965
100-108 35th St
Residential
201 45th St
Residential
3315-19 Pleasant Ave
Residential
100-108 35th St
Residential
100-108 35th St
Residential