Skip to content

3811 Park AveUnion City, NJ 07087

Built 2011

Last Sale Date
Mar 10, 2025

Property Information

Block228
Lot42

Zoning---
Sq Footage468
Acreage0.16

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$481,800
39%
Improvement Value:$755,000
61%
Total Assessment$1,236,800

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 2011