Skip to content

310 40th StUnion City, NJ 07087

Last Sale Date
Mar 10, 2025

Property Information

Block236
Lot7

Sq Footage---
Acreage0.57

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,020,000
96%
Improvement Value:$39,100
4%
Total Assessment$1,059,100

Sale
$0