Property Sale
Sale
$90,000
DeedBook 7143, Page 196
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,644 | +0.6% |
| 2024 | $3,621 | +4.1% |
| 2023 | $3,478 | +0.0% |
| 2022 | $3,478 | — |
Year Built: 1910
209 48th St
Residential
4905 Park Ave
Residential
209 48th St
Residential
209 48th St
Residential
214 48th St
Residential