Foreclosure Case F-023934-09
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed Rule 1
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,012 | +6.4% |
| 2024 | $7,531 | +5.4% |
| 2023 | $7,148 | +1.4% |
| 2022 | $7,046 | +2.7% |
Year Built: 1960
18 Sherbrooke Rd
Residential
47 Dawes Ave
Residential
11 Hawthorne Ave
Residential
255 Somerset St
Residential
14 Blue Grass Dr
Residential