Property Sale
Sale
$117,500
DeedBook 3682, Page 138
Year Built: 1988
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,815 | +6.4% |
| 2024 | $7,346 | +5.4% |
| 2023 | $6,972 | +1.4% |
| 2022 | $6,873 | +2.7% |
Year Built: 1988
1185 Pennington Rd
Residential
20 Mabel St
Residential
1715 Eighth St
Residential
19 Dawes Ave
Residential
2320 Spruce St Ext
Residential