Property Sale
Sale
$82,900
DeedBook 3784, Page 255
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,245 | +6.4% |
| 2024 | $9,631 | +80.0% |
| 2023 | $5,351 | +14.3% |
| 2022 | $4,683 | +2.7% |
Year Built: 1950
869 Parkway Ave
Residential
5 Orne Ave
Residential
48 Iowana Ave
Residential
15 Saratoga Ave
Residential
30 Theresa St
Residential