Foreclosure Case F-033817-16
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1989
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,233 | +6.4% |
| 2024 | $6,799 | +5.4% |
| 2023 | $6,453 | +1.4% |
| 2022 | $6,361 | +2.7% |
Year Built: 1989
69 Homan Ave
Residential
75 Homan Ave
Residential
85 Homan Ave
Residential
83 Homan Ave
Residential
73 Homan Ave
Residential