Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,269 | +6.4% |
| 2024 | $9,653 | +8.3% |
| 2023 | $8,912 | +1.5% |
| 2022 | $8,781 | +2.7% |
Year Built: 1960
2 Diane Dr
Residential
52 Wilburtha Rd
Residential
5 Manor Dr
Residential
4 Scudder Rd
Residential
74 Wilburtha Rd
Residential