Property Sale
Sale
$94,500
DeedBook 3499, Page 251
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,260 | +6.4% |
| 2024 | $6,825 | +5.4% |
| 2023 | $6,478 | +1.4% |
| 2022 | $6,385 | +2.7% |
Year Built: 1986
6 Cambridge Dr
Residential
5 Beckett Ct
Residential
6 Balamor Ln
Residential
9 Cambridge Dr
Residential
2 Balamor Ln
Residential