Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1928
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,774 | +6.4% |
| 2024 | $5,427 | +5.4% |
| 2023 | $5,151 | +1.4% |
| 2022 | $5,078 | +2.7% |
Year Built: 1928
112 New Hillcrest Ave
Residential
532 Maple Ave
Residential
525 Maple Ave
Residential
30 Hazelhurst Ave
Residential
212 Homecrest Ave
Residential