Property Sale
SaleMulti
$73,900
DeedBook 2099, Page 899
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,940 | +6.8% |
| 2024 | $11,175 | +1.3% |
| 2023 | $11,037 | +1.9% |
| 2022 | $10,829 | +2.6% |
Year Built: 1978
20 Moro Dr
Residential
31 Moro Dr
Residential
2 Chris Ct
Residential
14 Tally Rd
Residential
10 Tally Rd
Residential