Property Sale
Sale
$290,000
From:
To:
Sq Ft1,778DeedBook 6276, Page 1021Recorded2/14/2017
From:
To:
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,065 | +6.7% |
| 2024 | $9,433 | +1.2% |
| 2023 | $9,319 | +1.9% |
| 2022 | $9,148 | +2.5% |
From:
To:
Year Built: 1972
41 Tar Heels Rd
Residential
622 Paxson Ave
Residential
2 University Dr
Residential
4 Tar Heels Rd
Residential
16 Blue Devil La
Residential