Property Built
Built
Year Built: 1994
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,224 | +6.7% |
| 2024 | $14,269 | +1.2% |
| 2023 | $14,096 | +1.9% |
| 2022 | $13,837 | +2.5% |
Year Built: 1994
21 Tar Heels Rd East
Residential
12 Jeffrey Lane
Residential
10 Jeffrey Lane
Residential
34 Tar Heels Rd East
Residential
33 Tar Heels Rd East
Residential