Property Sale
Sale
$350,000
DeedBook 6021, Page 819
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,737 | +6.7% |
| 2024 | $12,875 | +1.2% |
| 2023 | $12,719 | +1.9% |
| 2022 | $12,485 | +2.5% |
Year Built: 1989
959 Hughes Dr
Residential
3 Kremper Ct
Residential
8 Tyndale Rd
Residential
81 Martin Lane
Residential
57 New Colony Dr
Residential