Property Sale
SaleMulti
$42,000
DeedBook 2708, Page 75
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,016 | +6.7% |
| 2024 | $1,889 | +1.2% |
| 2023 | $1,866 | -6.3% |
| 2022 | $1,992 | +2.6% |
Year Built: 1900
37 Adella Ave
Residential
36 Adella Ave
Residential
5 Waverly Pl
Residential
1140 Nottingham Way
Residential
708 Atlantic Ave
Residential