Property Sale
Sale
$235,000
From:
To:
Sq Ft1,196DeedBook 6292, Page 101Recorded7/11/2017
From:
To:
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,711 | +6.7% |
| 2024 | $7,227 | +1.2% |
| 2023 | $7,139 | +1.9% |
| 2022 | $7,008 | +2.5% |
From:
To:
Year Built: 1952
129 Regina Ave
Residential
29 Concord Ave
Residential
189 N Hamilton Ave
Residential
150 Natrona Ave
Residential
4 Holt Cr
Residential