Property Sale
Sale
$315,000
Sq Ft1,424DeedBook 6514, Page 322Recorded2/6/2023
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,358 | +6.7% |
| 2024 | $6,897 | +1.2% |
| 2023 | $6,813 | +6.5% |
| 2022 | $6,396 | +2.3% |
Year Built: 1952
20 Gary Dr
Residential
195 Briner La
Residential
37 Hartman Dr
Residential
175 Briner La
Residential
16 Cardigan Rd
Residential