Property Sale
Sale
$294,900
Sq Ft1,040DeedBook 6401, Page 1532Recorded4/13/2020
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,781 | +6.7% |
| 2024 | $7,293 | +1.2% |
| 2023 | $7,205 | +10.6% |
| 2022 | $6,513 | +2.4% |
Year Built: 1960
53 Wickom Ave
Residential
10 Pheasant La
Residential
4 Shell Flower La
Residential
46 Sunset Blvd
Residential
12 Sun Valley Rd
Residential