Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
Liberty St(Block 2035 Lot 13)Trenton, NJ 08629
Church/Charitable
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Sep 23, 2021
Property Information
Block2035
Lot13
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page162
Building Details
Building Class10
DescriptionFENCE
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.11
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$30,000
91%
Improvement Value:$3,100
9%
Total Assessment$33,100
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.