Skip to content

240 Tampa AveTrenton, NJ 08610

Built 1985

Last Sale Date
Jul 9, 2024

Property Information

Block2154
Lot52
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page178

Building Details

Building Class10
Description1SB
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage2.34

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$275,500
14%
Improvement Value:$1,723,900
86%
Total Assessment$1,999,400

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1985