Property Built
Built
Year Built: 1953
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,333 | +6.7% |
| 2024 | $5,935 | +1.2% |
| 2023 | $5,864 | +4.1% |
| 2022 | $5,630 | +2.2% |
Year Built: 1953
41 Unwin Dr
Residential
7 Grace Dr
Residential
8 Grace Dr
Residential
11 Unwin Dr
Residential
2131 S Olden Ave
Residential