Property Sale
Sale
$3,000,000
DeedBook 6482, Page 1319
Year Built: 1995
Trenton, NJ 08619
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,963 | +6.7% |
| 2024 | $1,840 | -68.0% |
| 2023 | $5,756 | +6.5% |
| 2022 | $5,403 | +2.3% |
Year Built: 1995
1225 Wh-Mer Rd, Unit 219
Commercial
1235 Wh-Mer Rd, Unit 303
Commercial
1255 Wh-Mer Rd, Unit 503
Commercial
1235 Wh-Mer Rd, Unit 302
Commercial
1235 Wh-Mer Rd, Unit 305
Commercial