Property Sale
SaleMulti
$35,900
DeedBook 2078, Page 567
Year Built: 1920
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,560 | +6.7% |
| 2024 | $4,274 | +1.2% |
| 2023 | $4,222 | -10.9% |
| 2022 | $4,740 | +3.0% |
Year Built: 1920
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.