Skip to content

Borden Ave(Block 2328 Lot 11)Trenton, NJ 08610

Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 6, 2006

Property Information

Block2328
Lot11
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page196

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.06

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$12,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$12,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2008$337+4.0%
2007$324+7.3%
2006$302+9.4%
2005$276+3.8%
Property History

No events match the selected filters.