Skip to content

Grand Ave(Block 2346 Lot 13)Trenton, NJ 08610

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 18, 2004

Property Information

Block2346
Lot13
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page244

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.07

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$8,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$8,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$300+6.9%
2024$281+1.2%
2023$277-10.9%
2022$311+3.0%
Property History

No events match the selected filters.