Property Built
Built
Year Built: 1917
Year Built: 1917
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,279 | +6.7% |
| 2024 | $8,697 | +1.2% |
| 2023 | $8,591 | -11.2% |
| 2022 | $9,671 | +3.0% |
Year Built: 1917
326 Birch St
Residential
4099 Broad St
Residential
3969 Broad St
Residential
97 Morton Ave
Residential
1529 Genesee St
Residential