Property Sale
SaleMulti
$90,000
DeedBook 3231, Page 245
Year Built: 1985
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,515 | +6.7% |
| 2024 | $5,169 | +1.2% |
| 2023 | $5,107 | +4.1% |
| 2022 | $4,903 | +2.2% |
Year Built: 1985
8 South Hill Dr
Residential
18 James Cubberly Ct
Residential
12 Abbott Farm Ct
Residential
8 James Cubberly Ct
Residential
1 South Hill Dr
Residential