Property Sale
SaleMulti
$112,000
DeedBook 2860, Page 139
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,336 | +6.7% |
| 2024 | $1,252 | +1.2% |
| 2023 | $1,237 | +4.1% |
| 2022 | $1,187 | +2.2% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.