Property Sale
SaleMulti
$312,500
DeedBook 5641, Page 112
Year Built: 1959
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,407 | +6.7% |
| 2024 | $6,943 | +1.2% |
| 2023 | $6,859 | +4.1% |
| 2022 | $6,586 | +2.2% |
Year Built: 1959
33 Hempstead Rd
Residential
17 Marcia Dr
Residential
19 Copperfield Dr
Residential
1938 Arena Dr
Residential
10 Sandy La
Residential