Property Sale
SaleMulti
$260,000
DeedBook 4654, Page 28
Year Built: 1968
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,120 | +6.7% |
| 2024 | $8,548 | +1.2% |
| 2023 | $8,445 | +4.1% |
| 2022 | $8,108 | +2.2% |
Year Built: 1968
40 Copperfield Dr
Residential
15 Sandy La
Residential
28 Martha Dr
Residential
317 Sharps La
Residential
19 Martha Dr
Residential