Skip to content

State Hwy 130(Unit B01)Robbinsville, NJ 08691

Last Sale Date
Oct 24, 2012

Property Information

Block2596
Lot8
QualifierB01
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page233

Building Details

Building Class---
DescriptionBILLBOARD-4,151
Dwellings1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$16,800
100%
Total Assessment$16,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$592+6.7%
2024$555+1.2%
2023$548-0.3%
2022$550+3.4%
Property History

Property Sale

Sale
$0