Property Sale
SaleMulti
$95,000
DeedBook 3085, Page 249
Year Built: 1961
Trenton, NJ 08620
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,745 | +6.7% |
| 2024 | $6,322 | +1.2% |
| 2023 | $6,245 | +4.1% |
| 2022 | $5,997 | +2.2% |
Year Built: 1961
30 Elton Ave
Residential
5 Kim Valley Rd
Residential
30 Coleridge Ave
Residential
27 Lakeview Dr
Residential
12 Sandy La
Residential