Skip to content

11 Drialo DrAllentown, NJ 08501

Built 1957

Last Sale Date
Nov 20, 2024

Property Information

Block2735
Lot71
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page316

Building Details

Building Class17
Description1SF G2
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage2,646
Acreage0.54

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$95,200
30%
Improvement Value:$224,000
70%
Total Assessment$319,200

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1957