Skip to content

Klockner Rd

Trenton, NJ 08690

Last Sale Date
Feb 4, 2022

Property Information

Block9999
Lot14
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page0000

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$493,000
100%
Total Assessment$493,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$17,373+6.7%
2024$16,284-39.3%
2023$26,815+6.5%
2022$25,172+2.3%
Property History

Property Sale

Sale
$0