Property Sale
Sale
$300,000
From:
To:
Sq Ft1,458DeedBook 6340, Page 1894Recorded9/12/2018
From:
To:
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,799 | +6.1% |
| 2024 | $8,294 | +3.7% |
| 2023 | $7,999 | +2.5% |
| 2022 | $7,806 | +7.0% |
From:
To:
Year Built: 1995
11 Woolsey Ct
Residential
72 Woolsey Ct
Residential
70 Woolsey Ct
Residential
22 Woolsey Ct
Residential
38 Woolsey Ct
Residential