Property Built
Built
Year Built: 1974
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,924 | +3.3% |
| 2024 | $11,543 | -0.1% |
| 2023 | $11,554 | +2.5% |
| 2022 | $11,274 | +2.5% |
Year Built: 1974
162 Church Rd
Residential
266 Penn Harbourton Rd
Residential
21 Burd Rd
Residential
637 Scotch Rd
Residential
344 Wash Cross Penn Rd
Residential