Property Sale
Sale
$272,000
From:
To:
Sq Ft1,596DeedBook 6177, Page 1093Recorded8/29/2013
From:
To:
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,114 | +2.0% |
| 2024 | $7,951 | +3.2% |
| 2023 | $7,708 | +1.4% |
| 2022 | $7,600 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1953
94 Irwin Pl
Residential
119 Meriline Ave
Residential
275 Fieldboro Dr
Residential
61 Roxboro Rd
Residential
97 Lawn Park Ave
Residential