Property Sale
Sale
$230,000
Sq Ft1,464DeedBook 6439, Page 988Recorded4/30/2021
Year Built: 1923
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,521 | +2.0% |
| 2024 | $6,391 | +3.2% |
| 2023 | $6,195 | +5.7% |
| 2022 | $5,859 | +1.3% |
Year Built: 1923
746 Mayflower Ave
Residential
47 Fairfield Ave
Residential
92 Hughes Ave
Residential
92 Lawn Park Ave
Residential
38 Rolfe Avenue
Residential