Property Sale
Sale
$262,000
From:
To:
Sq Ft1,296DeedBook 6224, Page 1623Recorded8/3/2015
From:
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,775 | +2.0% |
| 2024 | $6,640 | +3.2% |
| 2023 | $6,436 | +1.4% |
| 2022 | $6,347 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1958
42 Smithfield Ave
Residential
166 Harding Ave
Residential
56 Hughes Ave
Residential
135 Villanova Dr
Residential
83 Berwyn Pl
Residential