Property Sale
Sale
$133,000
DeedBook 2492, Page 154
Year Built: 1956
Lawrence Township, NJ 08648
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,899 | +2.0% |
| 2024 | $6,761 | +3.2% |
| 2023 | $6,554 | +1.4% |
| 2022 | $6,463 | +1.3% |
Year Built: 1956
32 Forrest Ave
Residential
170 Berwyn Pl
Residential
135 Marlboro Rd
Residential
40 Lawrence Ave
Residential
145 Gainsboro Rd
Residential