Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1936
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,643 | +2.1% |
| 2024 | $6,505 | +3.3% |
| 2023 | $6,298 | +1.5% |
| 2022 | $6,207 | +1.3% |
Year Built: 1936
162 Oaklyn Terrace
Residential
20 Eggert Crossing Road
Residential
31 Meadowbrook Ave
Residential
32 Altamawr Ave
Residential
204 Berwyn Pl
Residential