Property Sale
Sale
$175,000
Sq Ft867DeedBook 6483, Page 1796Recorded4/29/2022
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,811 | +2.1% |
| 2024 | $3,734 | +3.2% |
| 2023 | $3,620 | +1.4% |
| 2022 | $3,569 | +1.3% |
Year Built: 2006
1108 Colts Circle
Residential
1325 Colts Circle
Residential
1225 Colts Circle
Residential
1114 Colts Circle
Residential
118 Copperfield Drive
Residential