Property Sale
Sale
$165,000
DeedBook 2564, Page 322
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,284 | +2.0% |
| 2024 | $8,118 | +3.2% |
| 2023 | $7,870 | +1.4% |
| 2022 | $7,760 | +1.3% |
Year Built: 1961
1 Rita Rd
Residential
3 Rosalind Rd
Residential
4 Lotus Lane
Residential
4 Millbrook Lane
Residential
332 Glenn Ave
Residential