Property Sale
Sale
$542,000
Sq Ft2,139DeedBook 6465, Page 1815Recorded12/2/2021
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,992 | +2.0% |
| 2024 | $10,772 | +10.6% |
| 2023 | $9,738 | +1.4% |
| 2022 | $9,603 | +1.3% |
Year Built: 1960
10 Carnation Pl
Residential
8 Rosalind Rd
Residential
2861 Princeton Pike
Residential
11 Pine Knoll Dr
Residential
33 Pine Knoll Dr
Residential