Skip to content

1 Eunice Knndy Shriver WyLawrence Township, NJ 08648

Other Exempt

Last Sale Price
$4,200,000
Last Sale Date
May 22, 2002

Property Information

Block3903
Lot20
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityLawrence Twp
Tax Map Page3901

Building Details

Building Class10
DescriptionOFFICE-GYM
Dwellings1
ZoningLI
Sq Footage---
Acreage11.29

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,326,600
33%
Improvement Value:$2,654,600
67%
Total Assessment$3,981,200

Sale
$4,200,000
DeedBook 4292, Page 48