Property Sale
Sale
$262,190
DeedBook 4278, Page 45
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,533 | +2.0% |
| 2024 | $10,322 | +3.2% |
| 2023 | $10,006 | +1.4% |
| 2022 | $9,867 | +1.3% |
Year Built: 2002
185 Fountayne Lane
Residential
148 Fountayne Lane
Residential
195 Fountayne Lane
Residential
181 Fountayne Lane
Residential
142 Fountayne Lane
Residential